KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9096451
nr 909 6451
Blyerts
Fredrik Westin, 1800-tal, Mansporträtt, verso a verso, 14 x 16
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:32:16
300 kr
700 kr
700 kr